Contact

Zaaladres

Sportcentrum Papendrecht
Burgemeester Keijzerweg 110
3353 CV Papendrecht

078-7708162

 

Postadres vereniging:

VV Flits
Zalmschouw 12
3356 MH Papendrecht
Bereikbaar op telefoonnummer: 0652713772 (secretariaat)
Mailadres: bestuur@vvflits.nl

Het bestuur

  Naam Email
Voorzitter: Gertjan Strietman voorzitter@vvflits.nl
Penningmeester: Stefan van Hulst penningmeester@vvflits.nl
Secretariaat: Sabine de Vogel secretariaat@vvflits.nl
Interne zaken: Paul & Sjoerdtje de Ruiter wedstrijdsecretariaat@vvflits.nl
Technische zaken: Ferry de Jong tc@vvflits.nl
Jeugdzaken/CMV: Lize Bezemer / Louise Schalkwijk jeugdzaken@vvflits.nl
PR en Communicatie: Bennine Planjé prcommunicatie@vvflits.nl
Algemeen bestuurslid/materialen: Raimund Mussig materialen@vvflits.nl
Algemeen bestuurslid/kleding: Marjon Cordes Tenue@vvflits.nl

 

Vertrouwenspersoon vereniging

  Naam Email
Vertrouwenspersoon vereniging: Bennine Planjé Bennine@vvflits.nl

 

Commissies

  Namen Email
Ledenadministratie: Anita Mussig
Sabine de Vogel
ledenadministratie@vvflits.nl
Technische Commissie: Ferry de Jong
Erika Casilio
Hidde van der Kruk
Nelleke van Hoorne
Inge Bezemer
tc@vvflits.nl
Toernooicommissie: Miranda Haelermans
Sabine de Vogel
Joost Planjé
toernooi@vvflits.nl
Website: Paul de Ruiter
Anita Mussig
webmaster@vvflits.nl
Sponsorcommissie: Bennine Planjé
Gertjan Strietman
Raimund Mussig
sponsors@vvflits.nl
Scheidsrechterszaken: Melissa de Bruin scheidsrechter@vvflits.nl  

E-mail formulier

U kunt ook een email sturen via het onderstaande formulier. Voor documenten met betrekking tot lidmaatschap verwijzen we je naar de “Informatie” pagina.

Uw naam

Uw email

Onderwerp

Uw bericht