Contact

Zaaladres

Sportcentrum Papendrecht
Burgemeester Keijzerweg 110
3353 CV Papendrecht

+31(0)78-7708162

 

Postadres vereniging:

VV Flits
De Hooght 16
3353 CP Papendrecht
Bereikbaar op telefoonnummer: +31(0)6 20680683 (secretariaat)
Mailadres: bestuur@vvflits.nl

Het bestuur

  Naam Email
Voorzitter: Gertjan Strietman voorzitter@vvflits.nl
Penningmeester: Stefan van Hulst penningmeester@vvflits.nl
Secretariaat: Marlinda van de Graaf secretariaat@vvflits.nl
Interne zaken: Paul de Ruiter wedstrijdsecretariaat@vvflits.nl
Technische zaken: Ferry de Jong tc@vvflits.nl
Jeugdzaken: Leendert van Dalsen jeugdzaken@vvflits.nl
PR en Communicatie: Bennine Planjé prcommunicatie@vvflits.nl
Algemeen bestuurslid/materialen: Raimund Müssig materialen@vvflits.nl
Algemeen bestuurslid/kleding: Sjoerdtje de Ruiter Tenue@vvflits.nl

 

Vertrouwenspersoon vereniging

  Naam Email
Vertrouwenspersoon vereniging: Bennine Planjé Bennine@vvflits.nl

 

Commissies

  Namen Email
Ledenadministratie: Anita Müssig ledenadministratie@vvflits.nl
Technische Commissie: Nelleke van Hoorne CMV jeugd
Annemieke BrugmanC jeugd
Ferry de Jong B jeugd
Wieke KooijmanA jeugd
Erika Casilio & Inge Bezemer Heren senioren
Hidde v/d Kruk Dames 1,2,3
Raymond Hondelink – Dames 4,5
Ferry de Jong Recreanten
tc@vvflits.nl
Jeugdcommissie: Lendert van Dalsen jeugdzaken@vvflits.nl
Toernooicommissie: Miranda Haelermans
Sabine de Vogel
Joost Planjé
toernooi@vvflits.nl
Website: Paul de Ruiter & Mark Hagethorn webmaster@vvflits.nl
Sponsorcommissie: Bennine Planjé
Gertjan Strietman
Raimund Müssig
sponsors@vvflits.nl
Scheidsrechterszaken: Vacant scheidsrechter@vvflits.nl  

E-mail formulier

U kunt ook een email sturen via het onderstaande formulier. Voor documenten met betrekking tot lidmaatschap verwijzen we je naar de “Informatie” pagina.

Uw naam

Uw email

Onderwerp

Uw bericht