Diensten Scheidsrechters en Tellers 1ste helft

Het nieuwe rooster voor scheidsrechters en tellers voor het seizoen 2020/2021

Overzicht wedstrijden

DatumTijd Team thuisHoofdzaalwachtfluiten tellen
    10:30-14:30 H4   
    14:30-eind D2   
26-09-202011:00 Flits N5 2Spirit N5 3JA1 CMV 6.1
26-09-202011:00 Flits N5 3Next Volley Dordrecht N5 1JA1 CMV 6.1
26-09-202012:30 Flits N6 1OKK ’70 N6 1H4 CMV 5.2
26-09-202012:30 Flits JA 1Minerva JA 1H4 CMV 5.2
26-09-202012:30 Flits JC 2Spirit JC 1MA1 CMV 5.3
26-09-202014:30 Flits HS 4Dunamis HS 1D3 MB1
26-09-202014:30 Flits JC 1Fusion Rotterdam JC 1MB1 JC2
26-09-202014:30 Flits MA 1Molenwiek’74 MA 1D1 MB2
26-09-202014:30 Flits MC 2Next Volley Dordrecht MC 2MB1 JC2
26-09-202014:30 Flits MC 1Sliedrecht Sport MC 1MB2 JC2
26-09-202016:30 Flits DS 1OKK ’70 DS 1D2 MC1
26-09-202016:30 Flits DS 3Intermezzo DS 1D2 MC1
26-09-202016:30 Flits HS 1VCN HS 3H2 H2
26-09-202016:30 Flits MB 1Intermezzo MB 1D4 MC2
26-09-202016:30 Flits MB 2VC WIK Groot-Ammers MB 2D4 MC2
26-09-202018:30 Flits DS 2Vedo’70 DS 2D1 MB2
26-09-202018:30 Flits DS 4OKK ’70 DS 3D3 MB2
26-09-202018:30 Flits HS 2AVVA HS 2H1 MB1
        
06-10-202019:00 Flits MA1DVO MA1D5 ZELF
        
    10:00-14:30 D3   
    14:30-EIND D4   
10-10-202010:30 Flits JC 2Intermezzo JC 3D3 MC1
10-10-202012:30 Flits N6 1Voleco/VC Krimpen N6 1MA1 JC1
10-10-202012:30 Flits JA 1Vovero JA 1H4 JC1
10-10-202012:30 Flits MC 1Voleco/VC Krimpen MC 1D3 JC1
10-10-202014:30 Flits DS 3Yum DS 1D1 MA2
10-10-202014:30 Flits HS 4BeneVia HS 2D5 MB1
10-10-202014:30 Flits JC 1Voltena JC 1MA2 CMV 6.1
10-10-202014:30 Flits MA 1Voleco/VC Krimpen MA 1D1 MA2
10-10-202014:30 Flits MC 3Vollido MC 1H3 CMV 6.1
10-10-202016:30 Flits DS 1Sliedrecht Sport DS 5D3 MC3
10-10-202016:30 Flits DS 5Next Volley Dordrecht DS 8H4 MC3
10-10-202016:30 Flits HS 3Vedo’70 HS 1H4 MC3
10-10-202016:30 Flits HS 1OKK ’70 HS 2H2 H2
10-10-202016:30 Flits MA 2Spivo MA 3MA1 MC3
10-10-202016:30 Flits MB 1Intermezzo MB 2D4 MA1
10-10-202018:30 Flits DS 2Sliedrecht Sport DS 6H1 MB1
10-10-202018:30 Flits DS 4Voleco DS 3H3 MB1
10-10-202018:30 Flits HS 2Sliedrecht Sport HS 8H3 MA1
        
    19:00-EIND D3   
23-10-202019:30 Flits N6 1Vocon N6 1D3 ZELF
23-10-202019:30 Flits JA 1Minerva JA 1D3 ZELF
23-10-202019:30 Flits MC 3Spirit MC 1D3 ZELF
        
    14:00-EIND D5   
24-10-202009:00 Flits N5 3Voleco/VC Krimpen N5 1JA1 JC1
24-10-202014:30 Flits N5 2BeneVia N5 1D5 MB2
24-10-202014:30 Flits JC 1Sliedrecht Sport JC 1MB2 MB2
24-10-202014:30 Flits MC 2AVC ’87 MC 1D5 MB2
24-10-202016:30 Flits DS 5Vollido DS 4H2 MC2
24-10-202016:30 Flits HS 3Haaften Kwiek HS 2H2 MC2
24-10-202016:30 Flits MA 1Volley2B MA 3H2 MC2
24-10-202016:30 Flits MB 2VC WIK Groot-Ammers MB 2H2 CMV 5.2
        
    8:30-14:30 H4   
    14:30-EIND H2   
31-10-202009:00 Flits N5 2Yum N5 1MA2 MC1
31-10-202010:30 Flits JC 2Volley Voorne JC 1H4 CMV 5.2
31-10-202010:30 Flits MC 1Peelpush MC 1H4 MB2
31-10-202012:30 Flits MA 2SNA MA 1MA1 JC1
31-10-202012:30 Flits MB 1Volley2B MB 4D3 MC1
31-10-202012:30 Flits MB 2Sliedrecht Sport MB 4D3 MC1
31-10-202014:30 Flits DS 3Volley2B DS 5H1 MA2
31-10-202014:30 Flits HS 4VV Stevo HS 3H3 MA2
31-10-202014:30 Flits MA 1Sliedrecht Sport MA 2H1 MB2
31-10-202016:30 Flits DS 1Jola Olympus DS 1D2 MA1
31-10-202016:30 Flits HS 3Volley Meerkerk’95 HS 2D2 MA1
31-10-202016:30 Flits HS 1Voleco HS 1H2 H2
31-10-202018:30 Flits DS 2Smash’66 DS 2D1 MB2
31-10-202018:30 Flits HS 2Haaften Kwiek HS 1H1 MB1
        
    12:30-16:00 D1   
    16:00-EIND H1   
14-11-202013:00 Flits N5 2Spivo N5 2MA1 CMV 6.1
14-11-202013:00 Flits N5 3Spirit N5 1MA1 CMV 6.1
14-11-202014:30 Flits N6 1OKK ’70 N6 1MB2 CMV 5.3
14-11-202014:30 Flits DS 3Apollo DS 1H1 MB2
14-11-202014:30 Flits MA 1Volley2B MA 2D1 MA2
14-11-202014:30 Flits MB 1Vollido MB 2MA2 MB2
14-11-202014:30 Flits MC 2BeneVia MC 1MB2 CMV 5.3
14-11-202014:30 Flits MC 3Sliedrecht Sport MC 2MA2 CMV 5.3
14-11-202016:30 Flits DS 1VV-VAT DS 1D2 MC2
14-11-202016:30 Flits DS 5Sliedrecht Sport DS 11D4 MC2
14-11-202016:30 Flits HS 3Vollido HS 6H2 MC3
14-11-202016:30 Flits HS 1Vollido HS 1H2 H2
14-11-202016:30 Flits MA 2BeneVia MA 1D4 MC3
14-11-202016:30 Flits MB 2Spirit MB 2D4 MB1
14-11-202018:30 Flits DS 2RVC/Libanon ’50 DS 6H1 MA1
14-11-202018:30 Flits DS 4WHV DS 4D5 MA2
14-11-202018:30 Flits HS 2Switch’89 HS 1H1 MB2
        
16-11-202020:30 Flits DS 5Switch’89 DS 2H4 ZELF
        
    12:00-16:30 H3   
    16:30-EIND H2   
21-11-202012:30 Flits N5 3Volley Zuid N5 1JA1 JC1
21-11-202012:30 Flits JC 2BeneVia JC 1JA1 JC1
21-11-202014:30 Flits DS 3Move4U DS 2D2 MA2
21-11-202014:30 Flits HS 4VOKO HS 4H3 MA2
21-11-202014:30 Flits JC 1Fusion Rotterdam JC 1H3 JC2
21-11-202014:30 Flits MC 2Apollo MC 2MA2 JC2
21-11-202014:30 Flits MC 3Vridos MC 1MA2 CMV 5.3
21-11-202016:30 Flits DS 1Hou Stand DS 1D2 MC2
21-11-202016:30 Flits HS 3Voltena HS 2D2 MC3
21-11-202016:30 Flits JA 1Westphal Kozijnen CSS JA 1H4 MC2
21-11-202016:30 Flits MA 2SNA MA 1D4 JC1
21-11-202016:30 Flits MB 2Switch’89 MB 1D4 MC3
21-11-202018:30 Flits DS 2VCN DS 5D1 JA1
21-11-202018:30 Flits DS 4Vridos DS 2D1 JA1
21-11-202018:30 Flits HS 2VCN HS 4H3 JA1
        
28-11-202016:30 Flits HS 1VV Stevo HS 1H2 H2
        
    12:00-16:30 D1   
    16:30-EIND D2   
12-12-202012:30 Flits N6 1Switch’89 N6 2JA1 MC1
12-12-202012:30 Flits JC 2Fusion Rotterdam JC 2D1 MC1
12-12-202014:30 Flits HS 4Sliedrecht Sport HS 10D1 JC2
12-12-202014:30 Flits JA 1Dunamis JA 1D5 JC2
12-12-202014:30 Flits JC 1VCN JC 1D5 JC2
12-12-202014:30 Flits MC 2VVS’92/Mytilus MC 1D5 CMV 6.1
12-12-202014:30 Flits MC 3Hou Stand MC 3MB1 CMV 6.1
12-12-202014:30 Flits MC 1Volley2B MC 2D1 MB1
12-12-202016:30 Flits DS 1VVS’92 DS 1D2 MC1
12-12-202016:30 Flits DS 3Fusion Rotterdam DS 2D2 MC1
12-12-202016:30 Flits DS 5Molenwiek’74 DS 1H4 MC3
12-12-202016:30 Flits HS 1Move4U HS 1H2 H2
12-12-202016:30 Flits MA 2BeneVia MA 1H4 JC1
12-12-202016:30 Flits MB 1Volley2B MB 3H4 JC1
12-12-202018:30 Flits DS 2VC WIK Groot-Ammers DS 4D1 MB1
12-12-202018:30 Flits DS 4Volley Meerkerk’95 DS 5D5 MB1
12-12-202018:30 Flits HS 2VC WIK Groot-Ammers HS 5H1 MA2