Diensten Scheidsrechters en Tellers 2de helft

Het nieuwe rooster voor scheidsrechters en tellers voor het seizoen 2019/2020

DatumTijdTeam FluitenTellen
Zaterdag 18 JanHOOFDZAALWACHT 13:00-EINDD1 
LET OP!13:30CMV1 JB1MA1
WEDSTRIJDEN13:30CMV2 MA1MA1
WORDEN IN 13:30CMV3 JB1JB1
HAL 2!!!! GESPEELD14:30D2 D1CMV1
 14:30JB1 D3CMV2
 14:30MA1 D1CMV3
 16:30D3 D2JB1
 16:30H1 H2JB1
 16:30JA1 D2JB1
 18:30D1 H1JA1
 18:30H2 H1JA1
 18:30H3 D3JA1
      
Vrijdag 24 jan19:00MB3 D4ZELF
 20:00JA1 D4ZELF
      
Vrijdag 31 jan20:00MA1 D4ZELF
      
Zaterdag 1 Feb14:30D2 D1ZELF
WEDSTRIJDEN in18:30D1 D2ZELF
HAL 2!!!!18:30H2 D2ZELF
      
Vrijdag 7 Feb20:00MA2 H3ZELF
      
Vrijdag 14 Feb19:00MB3 D3ZELF
 20:00MA1 H2ZELF
 21:00D3 H2ZELF
      
Zaterdag 15 FebHOOFDZAALWACHT 14:00-EINDH1 
 14:30CMV3 H2MC2
 14:30MC3 H1MC2
 16:30H1 H2MC1
 16:30JC1 JB1MC1
 16:30MC2 JB1MC3
 18:30JB1 H1JC1
 18:30MC1 H1MC2
      
Vrijdag 21 Feb21:00D4 D2ZELF
      
Vrijdag 28 Feb19:00MB3 D3ZELF
 19:45D4 D3ZELF
      
Zaterdag 29 Feb9:00CMV2 D3ZELF
      
Vrijdag 6 Maart19:00CMV1 D1ZELF
 19:00MB2 D1ZELF
 20:00MA2 H1ZELF
 21:00D1 H1ZELF
      
Zaterdag 7 MaartHOOFDZAALWACHT 09:00-14:00D2 
   14:00-EINDD4 
 9:00CVM1 JB1MC1
 9:00CMV3 JB1MC1
 9:00CMV2 JB1JC1
 10:30JC1 MB1CMV1
 10:30MC1 MB1CMV2
 12:30JB1 D2JC1
 12:30MB1 D2MC1
 12:30MC3 JA1JC1
 14:30D2 D1MC3
 14:30JA1 D4MC3
 16:30D3 D2MC3
 16:30D4 D2MC3
 16:30H1 H2MB1
 18:30D1 H3MB1
 18:30H2 H1MB1
 18:30H3 D3MB1
      
Vrijdag 13 Maart19:00MB2 D3ZELF
 21:00D3 H3ZELF
      
Donderdag 19 Maart 20:00JB1 MA2ZELF
      
Vrijdag 20 Maart19:00JC1 H3ZELF
 19:00MC3 H3ZELF
 20:00D4 D2ZELF
      
Zaterdag 21 MaartHOOFDZAALWACHT 10:00-14:00  D2 
   14:00-EINDH2 
 10:30CMV1 MB1MC2
 10:30CMV2 MB1MC3
 12:30MB1 D2CMV1
 12:30MC2 MA2CMV2
 12:30MC3 MA2CMV2
 14:30D2 H2MC3
 14:30MA2 JA1MC2
 16:30H1 H2MB1
 16:30JA1 MA2MB1
 18:30D1 H1MA2
 18:30H2 H1MA2
 18:30H3 D2MB1
      
Donderdag 2 April21:30H3 D3ZELF
      
Vrijdag 3 April19:00MB2 MA2ZELF
 19:00MB3 MA2ZELF
 20:00MB1 MA1ZELF
      
Zaterdag 4 AprilHOOFDZAALWACHT 09:00-14:00H3 
   14:00-EINDD3 
 9:00CMV1 MB2JC1
 9:00CMV3 MB2JC1
 9:00CMV2 MB2MC2
 10:30MC2 MB2CMV3
 12:30JC1 H3JB1
 12:30MB2 H3MC2
 12:30MB1 D3MC2
 14:30JB1 D3MB2
 14:30MA1 D3MB2
 16:30D3 H3MA1
 16:30H1 H3JB1
 16:30JA1 MA1MA1
      
Zaterdag 18 AprilHOOFDZAALWACHT 10:00-14:00D4 
   14:00-EINDD1 
 10:30CMV3 MB1JC1
 10:30MC1 MB1JC1
 12:30JC1 D4MC1
 12:30MB1 D4MC1
 12:30MC3 MA1CMV3
 14:30D2 D1JC1
 14:30MA1 D1JC1
 16:30D4 D1MA2
 16:30H1 H2MA2
 16:30MB2 H2MA2
 18:30D1 D2MB2
 18:30H2 H1MB2
 18:30MA2 D4MB2