Teamindelingen 2019/2020

Bijgaand de link om de teamindelingen van 2019/2020 te bekijken

Heren 1 v.v. Flits
Trainer (s): Arie van Meerkerk en Jaap Bestebreurtje
Spelers:
Christian Gertenbach
Dion van de Berg
Ferry de Jong
Gertjan Strietman
Hidde van der Kruk
Pieter Hagethorn
Thomas Gertenbach
Mark Hagethorn
Gerco Schilt (inval)
Joost Planjé (inval)
Lenny van den Berg (inval)
Jorian (inval)
Marc Planjé (inval)


Heren 2 v.v. Flits
Trainer(s): n.n.b.
Spelers:
Gerco Schilt
Joost Planjé
Lenny van den Berg
Jorian
Marc Planjé
Martijn Berendsen
Roel Gort
Egbert Lichtenberg
Menno de Vreede


Heren 3 v.v. Flits
Trainer(s): n.n.b.
Spelers:
Alex van der Burgh
Arend Smedes
Ronald Prins
Vincent Heijnsdijk
Vincent Batenburg
Freek van Baalen
Erwin Knauff
Arnad Kalikadien
Stefan Batenburg (inval)
Kevin Tyrer (inval)
Boy Versluis (inval)


Dames 1 v.v. Flits
Trainer(s): Remco Reitsma en Peter van Nes
Spelers:
Julisa Jamanika
Leonie Wattel
Lize Bezemer
Maaike van Eeden
Michelle v Nes
Nelleke van Hoorne
Amber Michielse
Nelleke van den Herik – Oskam
Lisa de Wit
Erika Casilio


Dames 2 v.v. Flits
Trainer(s): Thomas Kaptein
Spelers:
Bijou van Gijzelen
Inge Bezemer
Margot Lassche
Melissa de Bruin
Iris Verhoeven
Nina Casilio
Kiara Müssig
Chimene van Gijzelen
Leonie de Koning


Dames 3 v.v. Flits
Trainer(s): Arnad Kalikadien
Spelers:
Marlinda van de Graaf – Andeweg
Silvia Tack-Helder
Evelien Luijer
Renata Aartsen
Henriette Jonker
Fleur de Vreede
Mirjam van Klaveren
Sylvia Schouten


Dames 4 v.v. Flits
Trainer(s): Lenny van den Berg
Spelers:
Evie Buytendijk
Fabienne Boelaart
Cecilia Mïssig
Brenda de Bruijn
Hannah Katif
Sanne Molenhuis
Tatum de Graaf (inval)
Iris Kousemaker (inval)
Ellen Boer (inval)
Daniek Flier (inval)


Meiden A1 v.v. Flits
Trainer(s): Martijn Berendsen
Spelers:
Daniek Flier
Ellen Boer
Esmee de Ruiter
Iris Kousemaker
Isa Volkerts
Tatum de Graaf
Noortje van der Linden


Meiden A2 v.v. Flits
Trainer(s): Robert-Jan Sonderwal en Richard Volkerink
Spelers:
Alicia Roest
Danique Lichtenberg
Demi van Amelsvoort
Naomi Wolters
Tjitske Sonderwal
Tessa Voogelaar
Nienke Kuijpers
Donna Peute


Meiden B1 v.v. Flits
Trainer(s): Ferry de Jong en Gerco Schilt
Spelers:
Fianne Lichtenberg
Guusje Berendsen
Hewin Bertan
Jasmijn Steevensz
Nine Hoogvliet
Noortje Bloemberg
Rhodé Schild
Tessa Knauff


Meiden B2 v.v. Flits
Trainer(s): Allard van der Wiel en Hannah Katif
Spelers:
Brechje Kraal
Daphne Stout
Laura de Graaf
Manouk Poliste
Mila Westerbeek
Lieke Stieding
Abigail Broeken
Selin Atasever
Brechtje de Haan


Meiden B3 v.v. Flits
Trainer(s): Vincent Batenburg en Stefan Batenburg
Spelers:
Alaa hai Hussein
Floor Lanser
Gabriela Rodriguez
Isa Verschoor
Lara Mollaoglu
Noor Fitskie
Thamar Vijfhuizen
Mathilde Merkus


Meiden C1 v.v. Flits
Trainer(s): Arie Verhagen en Julisa Jamanika
Spelers:
Ozge Bertan
Loïs Boom
Loranne Vrij
Saskia van Os
Aranne Brugman
Ivana Brugman
Eline Klein


Meiden C2 v.v. Flits
Trainer(s): Nina Casilio en Leonie de Koning
Elaine Herni
Hannah Voorwinden
Lotte van de Burgt
Sjuul Frank
Thirza Nugteren
Sifra Waterham
Charlotte Ywema


Meiden C3 v.v. Flits
Trainer(s): Cecilia Müssig, Isa Volkerts en Ellen Boer
Maudi Volkerink
Brigitte de Ruiter
Anouk de Jager
Asli Yildiz
Lotte Slotboom
Maud de Heer
Emmely Batenburg
Janneke den Boer


Jongens A1 v.v. Flits
Trainer(s): Erwin Knauff en Alex van der Burgh
Spelers:
Boy Versluis
Enrico Koetsier
Julian Oostdijk
Kevin Tyrer
Leon Donk
Stefan Batenburg
Sem Louter (inval)
Finn Hindriks (inval)

Jongens B1 v.v. Flits
Trainer(s): Hidde van der Kruk en Marc Planjé
Spelers;
Sem Louter
Lars Prins
Finn Hindriks
Lucas Brandwijk
Menno Polder
Sander Brandwijk
Jochem Snel

Jongens C1 v.v. Flits
Trainer(s): Dion van den Berg, Jelle van Wingerden en Ronald Prins
Spelers:
Aart Kaptein
Kian Prins
Koen Kaptein
Ricky Groenendijk
Stan Kolenbrander
Sven Petrovic
Mika Hindriks


CMV 1 (Niveau 5) v.v. Flits
Trainer(s): Dion van den Berg, Jelle van Wingerden en Ronald Prins
Spelers:
Erik Mookhoek
Faelan Schot
Jesse van der Veer
Niels v Geemert
Robin Knauff


CMV 2 (Niveau 5) v.v. Flits
Trainer(s): Annemieke Brugman en Raimund Müssig
Spelers:
Mara Dubajic
Suzanne ’t Lam
Lotte de Waart
Sølvi van Gelder


CMV 3 (Niveau 5) v.v. Flits
Trainer(s): Annemieke Brugman en Raimund Müssig
Spelers:
Leanne Imanse
Esther Kosten
Megan Boelaart
Nyoka Grinuva
Marise Vrij


CMV 4 (Niveau 4) v.v. Flits
Trainer(s): Tirza visser en Louise Schalkwijk
Spelers:
Evi Mijs
Fay Grispen
Hanna Stuurman
Lieke van Wijngaarden
Kiki van de Graaf
Nerena den Haring
Emma van der Leeden
Celine van Dommelen


CMV 5 (Niveau 4) v.v. Flits
Trainer(s): Raimund Müssig
Spelers:
Timo Verhoef
Hugo van Dalsen
Anton Wassenaar
Tom de Waart
Liam van Lambaart
Ruben Herni


CMV 6 (Niveau 2/3) v.v. Flits
Trainer(s): Ingrid Kolenbrander
Spelers:
Maren van Diest
Isa van Houwelingen
Roos Kolenbrander
Rieke Stuurman
Linde Klein
Emilia Buitrago
Iris Steunenberg
Naomi Brandt
Wessel Snel


Geplaatst op 27 mei 2019.


← Terug