Contact

Zaaladres

Sportcentrum Papendrecht
Burgemeester Keijzerweg 110
3353 CV Papendrecht

+31(0)78-7708162

 

Postadres vereniging:

VV Flits
De Hooght 28
3353 CP Papendrecht
Bereikbaar op telefoonnummer: +31(0)6 47224318 (secretariaat)
Mailadres: bestuur@vvflits.nl

Het bestuur

  Naam Email
Voorzitter: Gertjan Strietman voorzitter@vvflits.nl
Penningmeester: Stefan van Hulst penningmeester@vvflits.nl
Secretariaat: Silvia Tack secretariaat@vvflits.nl
Interne zaken: Paul de Ruiter wedstrijdsecretariaat@vvflits.nl
Technische zaken: Vincent Batenburg tc@vvflits.nl
Activiteitenteam: Thirza Visser activiteitenteam@vvflits.nl
PR en Communicatie: Bennine Planjé prcommunicatie@vvflits.nl
Algemeen bestuurslid/materialen: Raimund Müssig materialen@vvflits.nl
Algemeen bestuurslid/kleding: Sjoerdtje de Ruiter Tenue@vvflits.nl

 

Vertrouwenspersoon vereniging

  Naam Email
Vertrouwenspersoon vereniging: Bennine Planjé Bennine@vvflits.nl

Gedragsregels-voor-trainers-en-begeleiders_FLITS

Commissies

  Namen Email
Ledenadministratie: Anita Müssig ledenadministratie@vvflits.nl
Technische Commissie: Nelleke van Hoorne & Amber Michielse CMV jeugd
Annemieke Brugman – B,C jeugd
Wieke KooijmanA jeugd
Petra Prins & Inge Bezemer Heren senioren
Vincent Batenburg Dames 1,2,3,4,5
Vincent Batenburg Recreanten
tc@vvflits.nl
Activiteitenteam: Thirza Visser
Ingrid Kolebrander
Hannah Katif
Tjitske Sonderwal
Brenda de Bruijn
activiteitenteam@vvflits.nl
Toernooicommissie: Sabine de Vogel
Joost Planjé
toernooi@vvflits.nl
Website: Paul de Ruiter & Mark Hagethorn webmaster@vvflits.nl
Sponsorcommissie: Bennine Planjé
Gertjan Strietman
Raimund Müssig
sponsors@vvflits.nl
Scheidsrechterszaken: Vacant scheidsrechter@vvflits.nl  

Voor informatie kan je een email sturen naar secretariaat@vvflits.nl. Voor documenten met betrekking tot lidmaatschap verwijzen we je naar de “Informatie” pagina.